БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№371 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

 

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

СЬОМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від 25 листопада 2021 року                                                                    № 371

с. Білобожниця

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

 

          Розглянувши звернення громадян, відповідно до статей 12, 19, 22, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», ст. 26 п. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області:

1.1. Міщанчук Марії Романівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,5780 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,2000 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3780 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель  Білобожницької сільської ради сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

             1.2. Тивоняк Ірині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею  0,3200 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування), с. Базар Чортківського району Тернопільської області.               

1.3. Корчинському Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,5574 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,3074 га за адресою с. Полівці Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,2500 га за адресою с. Полівці Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.4. Пролубнікову Михайлу Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,4000 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області.

1.5. Когут Оксані Зіновіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,7700 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,4700 га за адресою с. Білий Потік Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,3000 га за адресою с. Білий Потік Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.6. Гречківській Леонії Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,0376 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області.

1.7. Гуцал Ганні Мирославівні  а розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,4400 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,2000 га за адресою с. Білий Потік Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею – 0,2400 га за адресою с. Білий Потік Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.8. Чубатій Дарії Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,6000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

            1.9. Левицькій Ользі Богданівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2000 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Калинівщина Чортківського району Тернопільської області.

            1.10. Танасів Ользі Ігорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2400 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Полівці Чортківського району Тернопільської області.

           1.11. Слободян Поліні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,7018 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1618 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,5400 га за адресою с. Палашівка Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.12. Родзоній Володимиру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,3955 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1000 га за адресою село Білобожниця Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1500 га за адресою село Білобожниця Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2245 га за адресою село Білобожниця Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.13. Мохонько Мирославу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,9475 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1490 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3091 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,4894 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.14. Солян Марії Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0.4688 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Полівці, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.15. Блаженко Олені Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1.0000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Семаківці, Чортківський район, Тернопільської області.

            1.16. Червоняк Андрію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 2,0000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,5000 га за адресою село Палашівка Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,4000 га за адресою село Палашівка Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 1,0000 га за адресою село Палашівка Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1000 га за адресою село Палашівка Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.17. Дзидзі Ользі Іполитівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0.1050 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Білобожниця, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.18. Гінді Віталію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1.0000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.19. Мегас Степану Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,6550 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2550 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,4000 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.20. Люпак Любомирі Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,4600 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2400 га за адресою село Ридодуби Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2200 га за адресою село Ридодуби Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.21. Водвуд Івану Мироновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,8500 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2000 га за адресою село Косів Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,6500 га за адресою село Косів Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.22. Демко Любові Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,3500 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1200 га за адресою село Косів Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,4800 га за адресою село Косів Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,7800 га за адресою село Косів Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.23. Андрухів Володимиру Богдановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,1000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2000 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2000 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,4300 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2700 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.24. Підгорському Володимиру Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.7521 га. в оренду для іншого сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу комунальної форми власності (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) по       вул. Шанайди, 27-А с. Джурин, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.25. Фігурко Юрію Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1.4000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Джурин, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.26. Гах Борису Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,1942 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,4800 га за адресою село Ридодуби Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1242 га за адресою село Ридодуби Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2900 га за адресою село Ридодуби Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3000 га за адресою село Ридодуби Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.27. Когут Оксані Зіновіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.1530 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Білий Потік, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.28. Атаманчук Володимирі Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,7800 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2800 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,5000 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.29. Хомин Богдану Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1.1900 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Скомороше, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.30. Григорєву Леоніду Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1.4000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Джурин, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.31. Федорків Марії Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.5000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Звиняч, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.32. ТОВ «КАЛИНА ФАРМІНГ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 6125586500:01:002:0029 площею 7.5262 га. в оренду для іншого сільськогосподарського призначення за рахунок земель запасу комунальної форми власності (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) по вул. Ягільницька, 65-А с. Полівці, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.33. Чайковській Марії Антонівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.4000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Звиняч, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.34. Кульчицькому Петру Орестовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.2000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування), масив «Стінка» с. Буданів, Чортківський район, Тернопільської області.

  1.35. Дрофишин Степану Івановичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70 га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

 1.36. Грещук Ользі Петрівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.37. Якимець Юлії Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.38. Микуляк Надії Федорівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.39. Федорик Оксані Михайлівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.40. Стефанчишин Надії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.41. Вербіцькій Надії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.42. Конет Оксані Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.43. Дутці Ганні Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.44. Смеречинській Ганні Іванівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.45. Гузік Юрію Ярославовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.46. Гузік Лідії Богданівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.47. Василишин Володимиру Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.48. Дутці Наталії Маркіянівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,70га. в с. Базар Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення ( рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

           2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

           3.Копію рішення направити заявнику.

           4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну    комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).

 

Сільський голова                                                                     Віктор ШЕПЕТА

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь