№209 Про передачу об’єктів нерухомості з балансу Білобожницької сільської ради на баланс КНП «Центр первинної медичної  (медико-санітарної) допомоги»

Білобожницька  сільська рада

Чортківського району

Тернопільської області

Восьме скликання

Друга сесія

П’яте  пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

06 травня 2021 року                                                                          209

с. Білобожниця

Про передачу об’єктів нерухомості

з балансу Білобожницької сільської ради

на баланс КНП «Центр первинної медичної

(медико-санітарної) допомоги»

Відповідно до статей 78, 137 Господарського кодексу України,  пункту 31 частини першої ст. 26, ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (зі змінами),  Білобожницька сільська рада

ВИРIШИЛА:

1. Передати  об’єкти нерухомості з балансу  Білобожницької сільської  ради на баланс (в оперативне управління) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Білобожницької сільської ради,  згідно додатку.

2. Відділу планування, бухгалтерського обліку, звітності апарату Білобожницької  сільської ради (Галина Юзеньків) та виконувачу обов’язків директора КНП  «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Білобожницької сільської ради (Ярослав Пліщук) підготувати акти прийому-передачі, забезпечити передачу майна в установленому  законодавством порядку та внести відповідні зміни до реєстру  бухгалтерського обліку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тарас Білан)  та постійну комісію сільської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ігор Білас).

Сільський голова                                                                                       Віктор ШЕПЕТА

до рішення Білобожницької

сільської ради

від 06 травня 2021 року № ___