№195 Про  затвердження  переліку  громадських  робіт  для  засуджених осіб і адмінпорушників,  до покарання у вигляді безоплатни громадських   робіт за місцем проживання засуджених і адмінпорушників на 2022  рік

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

22 грудня  2021  року                с. Білобожниця                                        № 195

Про  затвердження  переліку  громадських  робіт  для  засуджених

осіб і адмінпорушників,  до покарання у вигляді безоплатни

громадських   робіт за місцем проживання засуджених і

адмінпорушників на 2022  рік

Заслухавши  та  обговоривши    пропозиції  щодо переліку  громадських робіт  для засуджених осіб і адмінпорушників, до покарання у вигляді безоплатних громадських робіт за місцем проживання засуджених і  адмінпорушників на 2022  рік ,керуючись  ст. 38 а  п.2  Закону   України «Про місцеве самоврядування  в Україні»  виконавчий  комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити перелік громадських робіт для засуджених осіб і адмінпорушників до покарання у вигляді безоплатних громадських робіт за місцем проживання засуджених і адмінпорушників на 2022 рік :

-  Благоустрій та озеленення території населених пунктів сільської  ради, об’єктів соціальної сфери ,кладовищ, зон відпочинку і туризму ,культових споруд ,придорожніх смуг.

-  Впорядкування могил , пам’ятників , пам’ятних місць та прилеглих до них територі, які мають офіційний статус , або зареєстровані на території населеного пункту .

- Роботи пов’язані з відновленням та благоустроєм природних джерел та водоймищ, криниць ,русел річок.

-  Прибирання та збір вторинної сировини( макулатура, поліетилен, ганчір’я ) в громадських місцях , придорожніх смугах.

-  Роботи пов’язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноких осіб , інвалідів , ветеранів війни., що проводяться за рішенням органів місцевого самоврядування.

- Роботи пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери(закладів освіти , спортивних закладів, закладів культури, охорони здоров’я ).

-    Ліквідація  стихійних  сміттєзвалищ.

2. Призначити відповідальними особами за виконанням визначених суспільно-корисних робіт порушниками за місцем їх проживання старостів сіл  та  директора  КП «Білобожниця».

Сільський голова                                                              Віктор  ШЕПЕТА