№171 Про  інвентаризацію  основних  засобів ,необоротних  активів  та малоцінного  інвентаря в    установах  сільської  ради

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

30  листопада  2021  року                с. Білобожниця                                   № 171

Про  інвентаризацію  основних  засобів ,необоротних  активів  та

малоцінного  інвентаря в    установах  сільської  ради

З метою забезпечення повноти та достовірності відображення даних у річній фінансовій звітності відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року № 879, Порядку надання фінансової звітності, затвердженого  Постановою кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419  виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ :

1. Утворити інвентаризаційну комісію з   проведення  інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, документів і розрахунків з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження   в  установах  Білобожницької  сільської  ради  ( згідно додатку).

2. Голові інвентаризаційної комісії провести інструктивну нараду з членами інвентаризаційної комісії з питань організації та проведення річної інвентаризації.

3. Здійснити повну інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів та розрахунків станом на 01.12.2021 р., з 10.12.2021 р. по 25.12.2021р.

3. Матеріально відповідальним особам подати усі документи про рух матеріальних цінностей, їх списання та матеріальні звіти до 05.12.2021р.

4. Інвентаризацію провести у присутності матеріально-відповідальних осіб.

5. Інвентаризаційній комісії до 31 грудня 2021 р. передати матеріали інвентаризації на затвердження сільському  голові.

6. При встановленні недостач і лишків одержати письмові пояснення осіб, відповідальних за зберігання матеріальних та нематеріальних активів.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Білана  Т.Б.

Сільський  голова                                            Віктор  ШЕПЕТА