№124 Про стан підготовки навчальних закладів громад  до  нового  навчального  року

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Виконавчий  комітет

Р І Ш Е Н Н Я

13 серпня  2021  року                                                                    № 124

с. Білобожниця

Про  стан  підготовки  навчальних  закладів

громади  до  нового  навчального  року.

Керуючись статтями 32,52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення організованої роботи закладів  освіти  Білобожницької  громади  у новому 2021/2022 навчальному році,  виконавчий комітет Білобожницької  сільської ради

ВИРІШИВ :

1. Відділу освіти, молоді, спорту  сільської  ради  (Слободян  Н.Б.), керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти вжити заходів щодо якісної підготовки освітніх закладів до початку 2021/2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період:

1.1. Провести перевірку готовності закладів загальної середньої освіти до 23 серпня, дошкільної освіти  до 25 серпня 2021 року та оформити акти готовності навчальних закладів до нового навчального року, підготовки теплового господарства до опалювального періоду – до 15 вересня 2021 року.

1.3. Сформувати мережу освітніх закладів на 2021/2022 навчальний рік (до 31 серпня 2021 року), передбачити застосування різних форм організації навчального процесу в умовах адаптивного карантину.

1.4. Завершити до 25.08.2021 р. розподіл навантаження та комплектування закладів освіти педагогічними працівниками;

1.5.   Провести облік дітей шкільного віку та учнів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» (до 5 вересня 2021 року).

1.6. Проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та вжити невідкладних заходів щодо максимального залучення дітей п’ятирічного віку до різних форм дошкільної освіти (до 15 вересня 2021 року).

1.7. Проаналізувати стан здобуття повної загальної середньої освіти та вжити заходів щодо продовження навчання і працевлаштування випускників шкіл, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (до 15 вересня 2021 року).

1.8. Вжити заходів щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими потребами та продовжити роботу щодо запровадження інклюзивної форми навчання, відповідно до потреби відкрити класи інклюзивного навчання.

1.9 Забезпечити створення належних умов для організації навчання учнів 1-их класів в умовах Нової української школи.

1.10. Вжити заходів щодо укладення договорів щодо належного доступу закладів  освіти до мережі Інтернет.

1.11. Забезпечити неухильне дотримання правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм в освітніх закладах для збереження і зміцнення здоров’я дітей, попередження поширенню коронавірусної хвороби (COVID - 19), придбання миючих, дезінфікуючих засобів та антисептиків, засобів індивідуального захисту.

1.12. Своєчасно забезпечити освітні заклади шкільною документацією, періодичною пресою, фаховими журналами, організувати роботу щодо забезпечення підручниками (до 5 вересня 2021 року).

1.13. Провести з дотриманням карантинних норм свято до Дня знань 1 вересня 2021 року та Першого уроку.

1.14. Оформити паспорти готовності закладів освіти до нового опалювального сезону (до 15 вересня 2020 року).

1.15. Укласти договори щодо постачання природного газу, обслуговування котелень  та придбання дизпалива у заклади освіти.

1.16. Підготувати харчоблоки та шкільні їдальні до нового навчального року, організувати харчування дітей, особливо пільгових категорій.

1.17 Організувати безпечне підвезення учнів  до  навчальних  закладів.

1.18. Взяти участь у  педагогічних конференціях та методичних об’єднаннях (до 31 серпня 2021 року).

1.19. Створити необхідний резерв палива для   курсування  шкільних  автобусів (до 01 жовтня 2021 року).

1.20.Забезпечити перевірку систем опалення та водопостачання на об’єктах сфери освіти  Білобожницької  громади  (до 01 жовтня 2021 року).

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на відділ освіти, молоді   та  спорту  сільської  ради  (Слободян  Н.Б.)

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника  сільського  голови  з  питань  виконавчих  органів  сілської  ради  Білана  Т.Б.

Сільський  голова                                                         Віктор  ШЕПЕТА