​​​​​​​XIII сесія (30 червня 2022 року )

№508 «Про встановлення ставки земельного податку на території Білобожницької сільської ради на 2023 рік» ( Додаток 1 до рішення сільської ради від 30.06.2022 року №508 ) (додаток 2 до рішення сільської ради від 30.06.2022 року №508 ) ( додаток 3 до рішення сільської ради від 30.06. №508 )

№509 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Білобожницької сільської ради на 2023 рік» ( додаток 1 до рішення сільської ради від  30.06.2022р. №509 ) ( додаток 2 до рішення сільської ради від  30.06.2022р. №509 ) ( додаток 3 до рішення сільської ради від 30.06.2022 р. №509 )

№510 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади Білобожницької сільської ради майна Чортківського районного споживчого товариства

№511 Про прийняття у комунальну власність Білобожницької сільської ради трактора МТЗ - 80

№512 Про прийняття у комунальну власність Білобожницької сільської ради транспортного засобу САЗ 3507

№513 Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна

№514 Про внесення змін до Статуту Комунальної установи « Центр розвитку» Білобожницької сільської ради

№515 Про затвердження структури  Комунальної установи « Центр розвитку» Білобожницької сільської ради

№516 Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат ( Додаток до рішення №516 ) ( Додаток 2 до рішення №516 )

№517 Про затвердження «Порядку присвоєння та зміни поштових адрес (поділ з присвоєнням поштових адрес або окремого поштового номера) об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна на території Білобожницької сільської ради Чортківського району, Тернопільської області» ( Додаток до рішення сесії №517 )

№518 Про затвердження «Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території Білобожницької територіальної громади Чортківського району Тернопільської області»  ( Додаток до рішення сесії №518 ) (Додаток 2 до рішення сільської ради від 30 червня 2022 року № 518 ) ( Додаток 3 до рішення сільської ради від 30 червня 2022 року № 518 ) ( Додаток 4 до рішення сільської ради від 30 червня 2022 року № 518 )

№519 Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності загального користування по вулиці Доєва, село Білобожниця, Чортківського району Тернопільської області

№520 Про надання дозволу Білобожницькій сільській раді на розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності загального користування по вулиці Т. Шевченка, село Білобожниця, Чортківського району Тернопільської області

№521 Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель комунальної власності на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

№522 Про відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

№523 Про визначення переліку вулиць на території Білобожницької територіальної громади, що підлягають зміні

№524 Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди земельної ділянки на території Буданівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області

№525 Про передачу земельної ділянки в оренду площею 0,0396 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  за адресою: вул. Дорошенка, 7 с. Буданів, Чортківського р-н., Тернопільської обл.

№526 Про звернення до Тернопільської обласної ради щодо безоплатної передачі майна(будівель та споруд) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області в комунальну власність Білобожницької сільської ради

№527 Про звернення до Тернопільської обласної ради щодо демонтажу приміщення колишньої аптеки с. Буданів

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ