​​​​​​​IX сесія (24 грудня 2021 року )

Про Програму  підтримки підрозділів ДСНС ( Програма підтримки підрозділів ДСНС )

№ 390 Про внесення змін до рішення сесії "Про Білобожницький сільський бюджет на 2021 рік" №67 від 31.12.2020р.

№ 391 Про затвердження договору

№ 402 Про затвердження в новій редакції "Програми збільшення статутного капіталу КП "Білобожниця""

№ 403 Про затвердження в новій редакції "Програми розвитку житлово-комунального господарстваБілобожницької сільської ради на 2021-2024 роки"

№ 413 Про затвердження договорів