БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№566 Про затвердження програми підтримки управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації в новій редакції.

 

 

Тризуб                       

УКРАЇНА

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

Шістнадцята позачергова  сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 12 грудня 2022 року                   №566                               с.Білобожниця

 

Про затвердження  «Програми підтримки  управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації на 2022-2024 роки» в новій редакції

 

 Розглянувши лист звернення Управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації від 09.12.2022року №03-05/129, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підтримки діяльності органів соціального захисту населення, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, Білобожницька сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Програму підтримки  управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації на 2022-2024 роки» в новій редакції, згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Голова комісії А.Голодун).

 

 

Сільський  голова                                                                  Віктор  ШЕПЕТА

 

 

 

                                                                                         Додаток 1

                                                                                         До рішення сесії

                                                                                         Від 12.12.2022р. №566

 

Програма підтримки управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації  на 2022-2024 роки

І Паспорт Програми

 1.

Ініціатор розроблення програми

Управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації 

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документу органу виконавчої влади про розроблення програми.

Рішення сесії Білобожницької сільської ради

від 17.11.2022р. №549

зі змінами

від 12.12.2022р. №566 

3.

Розробник програми

Управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації 

4.

Співрозробники програми

Виконавчий комітет Білобожницької сільської ради

5.

Відповідальний виконавець програми

Білобожницька сільська  рада

6.

Учасники програми

Білобожницька сільська рада

Виконком Білобожницької сільської ради,

Управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації

7.

Термін реалізації програми

2022 -2024роки

7.1

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

 

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми 

Бюджет Білобожницької сільської ради

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідний для реалізації програми, всього:

600,0 тис.грн.

 

У тому числі:

 

9.1

  Коштів місцевого бюджету

600,0 тис. грн

ІІ Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма

Стабільна, організована та цілеспрямована діяльність органів виконавчої влади щодо виконання закріплених Конституцією України завдань є складовою політики держави.

Фінансово – матеріальне забезпечення виконання поставлених завдань є однією із складових умов забезпечення здійснення конституційних повноважень органами виконавчої влади, що спрямовані на надання якісних адміністративних послуг, створення зручних та сприятливих умов праці, а також отримання таких послуг громадянами та суб’єктами господарювання та може бути здійснене у співпраці з органами місцевого самоврядування.

Кабінетом Міністрів України започатковано  впровадження ряду реформ у різних сферах діяльності, у тому числі продовження процесу децентралізації повноважень. Перед працівниками місцевих органів виконавчої влади поставлено низку завдань щодо забезпечення низки реформ на місцевому рівні, у тому числі з урахуванням змін до податкового законодавства, нової концепції міжбюджетних відносин, підвищення самостійності місцевих бюджетів, тощо.

На місцеві органи виконавчої влади, зокрема на управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації (далі- управління) покладається відповідальність за створення умов для розвитку економіки, господарської та соціально-культурної діяльності відповідної території.

Однак управління має певні труднощі у фінансовому та матеріально-технічному забезпеченні. Низький рівень фінансування видатків на виплату заробітної плати та нарахування на неї працівникам управління, видатків по оплаті за енергоносії не дозволяє якісно забезпечити функції, покладені державою на управління та виконання повноважень.

До завершення процесу децентралізації управління здійснює повноваження у сфері соціального захисту. Тому важливим питанням є необхідність належного фінансування видатків на оплату праці та нарахування на заробітну плату працівникам управління, а також видатків на енергоносії.

Для забезпечення належного виконання делегованих повноважень та функцій покладених державою з метою виконання заходів управління  потребує відповідного фінансування. Однак обсяг коштів на фінансування видатків для забезпечення ефективної роботи управління обмежений.

З метою уникнення соціальної напруги серед працівників управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації через низький рівень заробітної плати та недопущення заборгованості з її оплати та оплати за енергоносії необхідне впровадження комплексних заходів, чим і зумовлена необхідність розроблення, прийняття та виконання цієї Програми.

ІІІ Визначення мети програми

Розвиток Чортківського району – це суб’єктивний процес, що відбувається під впливом управлінських заходів з боку структурних підрозділів Чортківської районної військової адміністрації. 

Метою Програми є забезпечення виконання повноважень управлінням  визначених законами України та Бюджетним кодексом України.

ІV Обґрунтування  шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання Програми

Програма спрямована на створення умов для забезпечення безперебійної та ефективної діяльності управління, вирішення проблем соціально – економічного характеру, впровадження змін та реформ.

Досягнення поставлених завдань можливе за наявності фінансового та матеріально – технічного забезпечення діяльності управління.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету сільської ради в межах бюджетних призначень за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду бюджету сільської ради з урахуванням вимог статті 85 Бюджетного кодексу України.

 V Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники

Основним завданням Програми є стимулювання активності працівників управління на досягнення конкретних результатів,  прийняття ефективних управлінських рішень та на оперативне розв’язання проблем.

 VI Напрямки діяльності та заходи Програми

№ з/п

 

Напрям діяльності (пріоритетне завдання)

 

Перелік

заходів

Програми


 

Строк вико-нання заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість)

тис. грн. у тому числі:

 

 

 

Очікуваний

результат

2022

2023

2024

1.

Забезпечення фінансової бази для підтримки діяльності управління соціального захисту населення  Чортківської районної військової адміністрації

1.Забезпечення виплати заробітної плати та нарахувань на неї

 

2. Поточне утримання управління

2022-2024 роки

Білобожницька сільська рада

Управління соціального захисту населення Чортківської районної військової адміністрації

Бюджет сільської ради 

320

160

0

Підвищення ефективності роботи працівників і зміцнення кадрового потенціалу шляхом залучення до виконання обов’язків кваліфіко-ваних перспектив-них кадрів

 

Зростання оперативності виконання завдань та прийняття управлінських рішень на 10%

2.

Забезпечення безперебійної роботи управління

1.Забезпечення оплати за електричну енергію, теплопостачання

2022-2024 роки

Білобожницька сільська рада Управління соціального захисту населення

Чортківської районної військової адміністрації

Бюджет сільської ради

 

40

20

0

Зростання оперативності виконання завдань та прийняття управлінських рішень на 10%

3.

Матеріально – технічне та фінансове забезпечен-ня

1.Придбання:

паперу, канцелярських товарів, бланків, журналів реєстрації, бланків особових рахунків одержувачів допомоги, розхідних та комплектуючих матеріалів для комп’ютерної та  оргтехніки; ремонт оргтехніки, програмного супроводу.

2022-2024 роки

Білобожницька сільська рада Управління соціального захисту населення

Чортківської районної військової адміністрації

Бюджет сільської ради

40

20

0

Забезпечення стабільного і ефективногообслуговування населення

Білобожницької ОТГ

 

 

 

 

 

 

 

Усього на Програму

400

200

0

 

                     

VII. Координація та контроль за виконанням Програми 

Виконання Програми здійснене шляхом реалізації її безпосередніми виконавцями її заходів та завдань. Безпосередній контроль за ходом виконання завдань Програми здійснює управління, за цільовим та ефективним використанням коштів – головний розпорядник коштів – Білобожницька сільська рада. Контроль за виконанням Програми  покладається на постійну комісію Білобожницької сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Відповідальний виконавець – управління – звітує про хід виконання Програми на сесії сільської ради.

 

 

Секретар ради                                                        Надія ЗАДОРОЖНА 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь