Проект Про затвердження додаткової угоди №2 до договору №9 від 29.10.2025р.
П Р О Е К Т
БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьмого скликання, ______ сесія
Р І Ш Е Н Н Я
Від ___ червня 2026 року № __________
Про затвердження додаткової угоди №2
до Договору №9 від 29.10.2025р.
Розглянувши додаткову угоду та відповідно до статті 93, 101 Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови КМУ від 15.12.2010 №1132 «Про затвердження порядку перерахування міжбюджетних трансфертів» зі змінами, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, Білобожницька сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити додаткову угоду №2 до договору №9 від 29.10.2025р. про передачу міжбюджетного трансферту на 2025 рік між Тернопільською ОВА та Білобожницькою сільською радою.
2. Копію рішення направити в фінансовий відділ Білобожницької сільської ради, Тернопілську ОВА.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (А.Голодун).
Сільський голова Віктор ШЕПЕТА
Підготував:
Начальник фінансового відділу
Білобожницької сільської ради Сергій БІЛАС
Погоджено:
Секретар ради Надія ЗАДОРОЖНА