Про звіт комунального підприємства «Білобожниця» Білобожницької сільської ради за 2022 року

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

29 грудня 2022                         с. Білобожниця                                   №

Про звіт комунального підприємства

«Білобожниця» Білобожницької сільської

ради за 2022 року

Відповідно до вимог статі 19 Господарського кодексу України, Закону України, «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», заслухавши звіт директора комунального підприємства «Білобожниця» за дев’ять місяців 2022 ріку Білобожницької сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора комунального підприємства «Білобожниця» Білобожницької сільської ради за 2022 рік взяти до відома. ( звіт додається).
  2. Рекомендувати комунальному підприємству «Білобожниця» :
    1. Постійно проводити роботу, направлену на покращення якості роботи в Білобожницькій громаді.
    2. Здійснювати заходи щодо інформування громадян громади з питань, діяльності, через офіційну сторінку громади.
    3. Дотримуватися трудової і виконавчої дисципліни серед працівників.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на Постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Білас І.Л.).

Шепета В.М.

Сільський голова