БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

_________________ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від ____________________ року                                                      № _________

с. Білобожниця

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду цільове призначення якої для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Маруньці Ніні Петрівні по вул. Франка Івана, 44А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область

Розглянувши заяву від 04.04.2023 Маруньки Н.П., відповідно до 12, 19, 116, 118, 121, 122, 186  Земельного кодексу України, рішення сесії Білобожницької сільської ради №242 від 04.06.2021 «Про встановлення розміру орендної плати за землю» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) цільове призначення якої для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Франка Івана, 44А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область, кадастровий номер 612556800:02:001:0068, площею 0,1080 га.
  2. Білобожницькій сільській раді зареєструвати за собою речове право на земельну ділянку, цільове призначення якої для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Франка Івана, 44А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область, кадастровий номер 612556800:02:001:0068, площею 0,1080 га у встановленому законодавством порядку.

3.  Надати земельну ділянку цільове призначення якої для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Маруньці Ніні Петрівні, що знаходиться за адресою вул. Франка Івана, 44А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область, кадастровий номер 612556800:02:001:0068, площею 0,1080 га в оренду терміном на 2 роки (два роки).

4. Встановити розмір орендної плати за земельну ділянку  площею  0,1080 га. (кадастровий номер 612556800:02:001:0068) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Маруньці Ніні Петрівні, що знаходиться за адресою вул. Франка Івана, 44А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5.  Зобов’язати Маруньку Ніну Петрівну укласти договір оренди вищевказаної земельної ділянки та використовувати її згідно цільового призначенням.

6. Марунці Ніні Перівні  відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку площею 0,1080 га. кадастровий номер 612556800:02:001:0068 що знаходиться за адресою вул. Франка Івана, 44А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою                    (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                    Віктор ШЕПЕТА

Задорожна Н.

Смеречинська Л.