Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Білобожницької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вулиці Собка, 19 в межах с

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

_______________ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від ___________ 2022 року                                                              №______

с. Білобожниця

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Білобожницької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги по вулиці Собка, 19 в межах                               с. Білобожниця, Чортківський район Тернопільської області

Відповідно до статей  12, 19, 33, 40, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 56 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Білобожницької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги по вулиці Собка, 19 в межах с. Білобожниця, Чортківський район Тернопільської області кадастровий номер: 6125580700:02:002:0324 площею 0,1947 га..

2.  Білобожницькій сільській раді зареєструвати за собою речове право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги по вулиці Собка, 19 в межах с. Білобожниця, Чортківський район Тернопільської області кадастровий номер: 6125580700:02:002:0324 площею 0,1947 га. у встановленому законодавством порядку.

3. Передати земельну ділянку цільове призначення якої для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги по вулиці Собка, 19 в межах с. Білобожниця, Чортківський район Тернопільської області кадастровий номер: 6125580700:02:002:0324 площею 0,1947 га. в постійне користування КНП «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Білобожницької сільської ради».

4. Зобов’язати директора КНП «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Білобожницької сільської ради» відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» здійснити державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги по вулиці Собка, 19 в межах с. Білобожниця, Чортківський район Тернопільської області кадастровий номер: 6125580700:02:002:0324 площею 0,1947 га..

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою                    (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                    Віктор ШЕПЕТ

Задорожна Н.В.

Смеречинська Л.І.