Про затвердження договору 24 12

Восьме скликання

_____________ сесія

Р І Ш Е Н Н Я

24 грудня 2021 року                          №                                   с. Білобожниця

Про затвердження договору

Розглянувши лист потребу, договір та відповідно до статті  91, 93, 101 Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Білобожницька сільська рада В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити договір про міжбюджетний трансферт з Білобожницького сільського бюджету Колиндянському сільському бюджету на 2021 рік на суму 70 000,00грн. (Сімдесят тисяч гривень 00 копійок) на відшкодування видатків КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Колиндянської сільської ради.

2. Копію рішення направити в фінансовий відділ Білобожницької сільської ради та фінансовий відділ Колиндянської сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (А.Голодун).

Сільський голова                                                                     Віктор ШЕПЕТА

Надія Задорожна

Тарас Білан