БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

Про внесення змін в рішення №193 від 22 квітня 2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  (зміна цільового призначення земельної ділянки) площею 2,0000 га, яка перебуває у комунальній власності Білобож

                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                   Проект

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

від ____________________ року                                                      № _________

с. Білобожниця

 

Про внесення змін в рішення №193 від 22 квітня 2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  (зміна цільового призначення земельної ділянки) площею 2,0000 га, яка перебуває у комунальній власності Білобожницької сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств машинобудівної та іншої промисловості  за адресою: вул. Івана Франка, 22 Е, с. Косів, Чортківський район Тернопільська область (за межами населеного пункту)»

        Розглянувши звернення ПАП «ДЗВІН» від 05.07.2021, відповідно до статей  12, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Внести змін в рішення №193 від 22 квітня 2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  (зміна цільового призначення земельної ділянки) площею 2,0000 га, яка перебуває у комунальній власності Білобожницької сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств машинобудівної та іншої промисловості  за адресою: вул. Івана Франка, 22 Е, с. Косів, Чортківський район Тернопільська область (за межами населеного пункту)», та викласти його в новій редакції:

      1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (зміна цільового призначення земельної ділянки) яка перебуває у комунальній власності Білобожницької сільської ради площею 2,0000 га, яка перебуває у комунальній власності Білобожницької сільської ради для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств машинобудівної та іншої промисловості  за адресою:    вул. Івана Франка, 22 Е, с. Косів, Чортківський район Тернопільська область (за межами населеного пункту). Кадастровий номер 6125584900:02:001:2273.

           2.  Надати ПАП «ДЗВІН» земельну ділянку (зі зміною цільового призначення) га яка перебуває у комунальній власності Білобожницької сільської ради (із земель “ Для ведення особистого селянського господарства” в землі “Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств машинобудівної та іншої промисловості ” за адресою:  вул. Івана Франка, 22 Е, с. Косів, Чортківський район Тернопільська область (за межами населеного пункту) площею 2,0000 га., кадастровий номер 6125584900:02:001:2273 в оренду терміном на 49 років (сорок дев’ять років).

          3.  Встановити розмір орендної плати за земельну ділянку  площею 2,0000 га. (кадастровий номер 6125584900:02:001:2273)  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств машинобудівної та іншої промисловості, що знаходиться за адресою: вул. Івана Франка, 22 Е, с. Косів, Чортківський район Тернопільська область (за межами населеного пункту), відповідно до рішення сесії №242 від 04.06.2021,  в розмірі 7% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з урахуванням коефіцієнтів індексації.

       4.  Зобов’язати ПАП «ДЗВІН» укласти договір оренди вищевказаної земельної ділянки та використовувати її згідно цільового призначенням.

           5. ПАП «ДЗВІН» відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку площею 2,0000 га (кадастровий номер ділянки 6125584900:02:001:2273), за адресою вул. Івана Франка, 22 Е, с. Косів, Чортківський район Тернопільська область (за межами населеного пункту).

            6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою  (Смеречинська Л.І.).»

 

 

Сільський голова                                                                                                         Віктор Шепета 

 

 Задорожна Н.

 Білан Т.

 Смеречинська Л.

 Тиміцька С.

 Глущук У.І.   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь