Про прийняття у комунальну власність Білобожницької сільської ради майна

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТА СЕСІЯ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

21    жовтня 2021 року                                                                           № ____

Про прийняття у комунальну власність

Білобожницької сільської ради майна

Відповідно до рішення № 2190 від 16 вересня 2021 року Теребовлянської міської ради « Про безоплатну передачу комунального майна Теребовлянської міської територіальної громади у комунальну власність Білобожницької сільської ради»,  ч. 30 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, згідно рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, Білобожницька сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти у комунальну власність Білобожницької сільської ради з комунальної власності Теребовлянської міської ради рухоме (службовий автомобіль Renault NEW DUSTER, VF1HJD20862770821, 01.01.2019 року випуску) згідно акту приймання-передачі.

1. Прийняти у комунальну власність Білобожницької сільської ради з комунальної власності Теребовлянської міської ради нерухоме майно, медичне обладнання Буданівської АЗПСМ та ФП с. Папірня КНП ТМР «ТРЦПМСД», згідно актів приймання-передачі.

1. Затвердити акт приймання-передачі матеріальних цінностей №1 від 15 вересня 2021 року, акт приймання-передачі матеріальних цінностей №2 від 15 вересня 2021 року, акт приймання-передачі запасів №3 від 15 вересня 2021 року, акт приймання-передачі матеріальних цінностей №4 від 15 вересня 2021 року, акт приймання-передачі запасів №5 від 15 вересня 2021 року(додаються).

1. Передати на баланс КНП «ЦПМ(МС)Д» Білобожницької сільської ради медичне обладнання, матеріальні цінності та запаси Буданівської АЗПСМ та ФП с. Папірня, відповідно акту приймання передачі матеріальних цінностей №1 від 15 вересня 2021 року, акту приймання-передачі матеріальних цінностей №2 від 15 вересня 2021 року, акту приймання-передачі запасів №3 від 15 вересня 2021 року, акту приймання-передачі запасів №5 від 15 вересня 2021 року(додаються).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію сільської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії Ігор Білас).

Cільський голова                                                              Віктор Шепета

Задорожна Н.В

Білан Т.Б.