Про прийняття нерухомого майна із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області у комунальну власність Білобожницької сільської територіальної громади

Проєкт

Білобожницька сільська рада

Чортківського району Тернопільської області

Восьме скликання

_______сесія

РІШЕННЯ

__  грудня 2022 року                                                                      № ________

Про прийняття нерухомого майна із спільної власності

територіальних громад сіл, селищ, міст

Тернопільської області у комунальну власність

Білобожницької сільської територіальної громади

Відповідно до ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення Тернопільської обласної ради № 768 « Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області до комунальної власності Білобожницької сільської територіальної громади Чортківського району нерухомого майна», Білобожницька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст

Тернопільської області у комунальну власність Білобожницької сільської територіальної громади в особі Білобожницької сільської ради нерухоме майно, а саме:

- основний корпус літ. «А»

- допоміжний корпус літ. «Б»

- аптеку літ. «В»

- морг літ. «Г»

- пральню-котельню літ. «Д»

- жилий дім № 2 літ. «Е»

- жилий дім № 1 літ. «Є»

- сарай літ. «Ж»

що знаходиться за адресою Чортківський р-н, с. Білобожниця, вул. Бокова, 5 та основні засоби згідно з додатком.

2. Здійснити процедуру приймання-передачі в порядку, визначеному чинним законодавством, підписати відповідний Акт та відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» здійснити державну реєстрацію права комунальної власності.

3. Відділу планування бухгалтерського обліку та звітності забезпечити приймання вищезазначеного майна на баланс Білобожницької сільської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на Постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Білас І.Л.).

Сільський голова                                                                              Віктор ШЕПЕТА