Про передачу громадянам безоплатно у власність земельної  ділянки на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від ____________________ року                                                      № _________

с. Білобожниця

Про передачу громадянам безоплатно у власність земельної

ділянки на території Білобожницької сільської ради

Чортківського району Тернопільської області

Розглянувши звернення громадян, відповідно до статей 12, 40, 83, 116, 118, 120, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно у власність земельну ділянку

1.1. Задвірному Сергію Петровичу земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею — 0,2500 га по вул. Несторівка, 5 в с. Полівці  Чортківського району Тернопільської області.

Кадастровий номер: 6125586500:02:001:1468.

1.2. Олексів Галині Миколаївні земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею — 0,1500 га по вул. Гора-2, 9 в с. Палашівка  Чортківського району Тернопільської області.

Кадастровий номер: 6125586300:02:001:0014.

1.3. Токальській Лесі Петрівні земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею — 0,1349 га по вул. Кут, 8 в с. Полівці  Чортківського району Тернопільської області.

Кадастровий номер: 6125586500:02:001:0275.

1.3. Роман Марії Іванівні земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею — 0,2500 га по вул. Підгайці, 4 в с. Полівці  Чортківського району Тернопільської області.

Кадастровий номер: 6125586500:02:001:1399.

1.4. Мельник Івану Павловичу земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею — 0,0624 га по вул. Манчаківського Р., 4 в              с. Джурин Чортківського району Тернопільської області.

Кадастровий номер: 6125582900:02:001:2343.

2. Зобов’язати  громадян :

2.1  оформити право власності на  земельну ділянку;

2.2 використовувати земельну ділянку згідно вимог Земельного кодексу України, дотримуватись встановлених меж земельної ділянки, правил добросусідства та обмежень, пов’язаних з встановленням земельних сервітутів та охоронних зон.

3. Копію рішення направити заявнику.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                          Віктор Шепета

Задорожна Н.

Білан Т.