Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади Білобожницької сільської ради транспортних засобів/

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____________________   СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

___ березня  2023 року                                                                             № _____

Про надання згоди на прийняття у

комунальну власність територіальної

громади Білобожницької сільської ради

транспортних засобів

Розглянувши рішення Чортківської районної ради від 14 березня 2023 року № 153 «Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району»,  керуючись п. 30 частини першої ст. 26, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Білобожницька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у комунальну власність територіальної громади Білобожницької сільської ради транспортні засоби автомобіль марки ВАЗ 21099,реєстраційний номер ВО 5826 АА, 2004 року випуску, автомобіль марки ГАЗ - 52,1987 року випуску, автомобіль марки ГАЗ -52, 1990 року випуску.

що знаходиться на балансі Чортківської районної ради.

2. Відділу житлово – комунального господарства, економічного розвитку, інфраструктури та цивільного захисту Білобожницької сільської ради         (Братків  І.М.) забезпечити приймання транспортних засобів шляхом підписання Акту приймання-передачі транспортних засобів та проведення відповідних реєстраційних дій.

3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії сільської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ігор Білас).

Сільський голова                                                                     Віктор ШЕПЕТА

Надія ЗАДОРОЖНА

Володимир ПЕЛЯК