Про  затвердження комісійного акту щодо не порушення межі земельної ділянки площею 0,2000 га. в селі Палашівка Бліхар Любові Михайлівні

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від ____________________ року                                                      № _________

с. Білобожниця

Про  затвердження комісійного акту щодо не

порушення межі земельної ділянки площею 0,2000 га.

в селі Палашівка Бліхар Любові Михайлівні

Розглянувши  заяву гр. Бліхар Л.М. від 08.12.2021, відповідно до ст.12,198 Земельного кодексу  України, керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи акт комісії сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт комісії від _____ 2021року  про погодження межі земельної ділянки загальною площею 0,2000 га. в с. Палашівка гр. Бліхар Любові Михайлівні (акт обстеження додається).

2.Погодити та закріпити межу земельної ділянки загальною площею 0,2000 га. в с. Палашівка (акт обстеження додається).

3. Надати дозвіл Білобожницькому сільському голові підписати акт прийомки-передачі межових знаків на зберігання гр. Бліхар Л.М. замість              гр. Даньшин Н.Р.

4.Копію рішення направити заявнику.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою  (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                   Віктор ШЕПЕТА

Задорожна Н.

Білан Т.