ПОРЯДОК надання одноразової грошової допомоги мешканцям Білобожницької територіальної громади, які постраждали внаслідок стихійного лиха 25 липня 2023 року

Рішення сесії Білобожницької сільської ради  від 01 серпня 2023 року №

ПОРЯДОК

Розділ 1. Загальні положення

1. Порядок надання одноразової грошової допомоги мешканцям Білобожницької територіальної громади, які постраждали внаслідок стихійного лиха 25 липня 2023 року, визначає умови та порядок надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади для подолання наслідків стихійного лиха, яке сталося 25 липня 2023 року (далі - Порядок).
  2. Одноразова грошова допомога (далі - допомога) надається мешканцям Білобожницької територіальної громади які опинилися в складних життєвих обставинах та постраждали від стихійного 25 липня 2023 року, за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
  3. Матеріальна допомога надається громадянам, які є власниками нерухомого майна, членами домогосподарства, членами домоволодіння, що було пошкоджене внаслідок стихійного лиха одноразово для кожного домоволодіння.

Розділ 2. Порядок надання матеріальної допомоги

1. Підставою для розгляду питання щодо надання допомоги є особиста заява власника нерухомого майна, членами домогосподарства, членами домоволодіння, яке було пошкоджено внаслідок стихійного лиха, на ім'я сільського голови, згідно з додатком.

У разі відсутності документу на право власності на нерухоме майно, до заяви додаються відомості з господарських книг (довідку з відповідного старостинського округу) які слугуватимуть підтвердженням, що відповідна особа є приналежною до постраждалого домоволодіння (домогосподарства).

1. Тимчасова робоча група з розгляду питань щодо надання одноразової грошової допомоги мешканцям Білобожницької територіальної громади, які постраждали внаслідок стихійного лиха 25 липня 2023 року, (далі - робоча група) є тимчасовим дорадчим органом, що утворюється при Виконавчому комітеті Білобожницької сільської ради.
  2. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України і законами України, а також актами Президента України та Кабінету Міністрів України та цим Порядком.
  3. Завданням робочої групи є визначення кола осіб, які постраждали від стихійного лиха та потребують отримання одноразової грошової допомоги, а також визначення розміру одноразової грошової допомоги.
  4. Розмір матеріальної допомоги визначається робочою групою з урахуванням рівня пошкодженості матеріалів (шиферу, скла, черепиці (дахівки), металевої черепиці, та інше), але не більше 20 000грн. (Двадцять тисяч гривень 00 копійок) включно, на одне домоволодіння.

За результатами розгляду питань, визначених у пункті 2.4., робоча група приймає протокольне рішення, яке має рекомендаційний характер.

1. Рішення про надання та розмір матеріальної допомоги громадянину приймається на засіданні Виконавчого комітету Білобожницької сільської ради.
  2. Цей порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у бюджеті Білобожницької сільської ради на реалізацію Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення Білобожницької сільської ради «Турбота» на 2021-2023 роки від 24 грудня 2021 року №412, (зі змінами) за бюджетною програмою 0813242 “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення”.

Головними розпорядниками бюджетних коштів за бюджетною програмою 0813242 “Інші доходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення” є виконавчий комітет та відповідальним виконавцем – відділ соціального захисту населення Білобожницької сільської ради.

Рішення про відмову у наданні матеріальної допомоги приймається на засіданні Виконавчого комітету Білобожницької сільської ради з обов’язковим повідомленням заявника у випадках:

• невідповідності поданих документів цьому Порядку;
  • недостовірності даних, зазначених у поданих документах.
  •

Секретар ради                                                                           Надія ЗАДОРОЖНА

До Порядку надання одноразової

грошової допомоги мешканцям

Білобожницької територіальної

громади, які постраждали внаслідок

стихійного лиха 25 липня 2023 року

Білобожницькому сільському голові

Віктору ШЕПЕТІ

Адреса ________________________

Тел.___________________________

ЗАЯВА

Прошу надати мені грошову допомогу на подолання наслідків стихійного лиха 25 липня 2023 року.

Не заперечую проти обробки персональних даних.

Додатки:

1. Копія паспорта (1, 2 сторінку та місце реєстрації), копія ID-картки та копія витягу з єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
  2. Копія номера облікової карти платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера та мають про це відмітку в паспорті);
  3. Документ, що посвідчує право власності на нерухоме майно, яке постраждало внаслідок стихійного лиха (У разі відсутності документу на право власності на нерухоме майно, до заяви додаються відомості з господарських книг (довідку з відповідного старостинського округу) які слугуватимуть підтвердженням, що відповідна особа є приналежною до постраждалого домоволодіння (домогосподарства));
  4. Інформація про рахунок, відкритий у банківській установі для виплати допомоги.

«___» ____________ 2023 року                                                __________________

До рішення сесії Білобожницької

Сільської ради від 01.08.2023р. №___

Склад тимчасової робочої групи з розгляду питань щодо надання одноразової грошової допомоги мешканцям Білобожницької територіальної громади, які постраждали внаслідок стихійного лиха 25 липня 2023 року