«Ми українці!»

Дата: 25.08.2017 22:59

Україна починається з кожного з нас. Україна - це ми, наше життя, будні і свята, наші радості та перемоги.
     «Ми українці!». Під такою назвою 24 серпня в Будинку            культури с. Білобожниця за сприяння завідувача сектором культури Майхрук Н.М. відбувся святковий концерт, приурочений 26-й річниці Незалежності України.
     Всечесні отці та усі присутні щиро  помолилися за долю нашої Батьківщини. З вітальним словом до односельчан та гостей свята звернулися Народний депутат України Барна О. С. та сільський голова Греськів Я. Л.
Аматори сцени демонстрували свої таланти. Учасники свята намагалися передати присутнім все тепло сердець і любов до Батьківщини. Гості були зачаровані мелодійними піснями, танцювальними композиціями, звучанням патріотичної поезії та акторськими здібностями.
Важко було б провести таке дійство без спонсорської допомоги. Тож хочеться висловити щиру вдячність директору ПАП «Дзвін» Градовому В,С. за подарований ноутбук для Будинку культури, Народному депутату України Барні О.С. та сільському голові Греськіву Я.Л. за надання фінансової допомоги.
           Зав. бібліотекою с.Білобожниця Джага І.