Великий день... Великдень Перемоги.. Все ж наче вчора. А літа минають... На проводи, в степу біля дороги, своїх солдатів вдови поминають. #Ліна_Костенко #Ніколи_знову

Дата: 08.05.2017 21:59

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

8 травня в с. Білобожниця відбувся мітинг-реквієм «Ці грізні роки в нашій пам’яті завжди» з нагоди Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочався захід ходою, яка рушила до сільського кладовища, до братських могил.

Всечесні отці  всіх конфесій відправили поминальну панахиду.

На мітингу-реувієму лунали патріотичні пісні, пісні та вірші про перемогу.

В заході взяли участь: народний депутат України Олег Барна, сільський голова Ярослав Греськів, небайдужа громадськість села, учні школи.

Присутні вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання, покладанням гірлянди слави, квітів та запаленням свічок.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Організатором цього дійства була зав. сектором культури Наталія Майхрук. Захід підготовлено та проведено спільною роботою працівників Будинку культури та бібліотек.

Зав.бібліотекою с. Білобожниця  Джага І.