БЛАГОДІЙНА ВИСТАВА ПРИНЕСЛА ДЛЯ ЗСУ ВЖЕ ЧОТИРИ ДРОНИ!

Дата: 08.07.2024 12:35

Фото без опису

Від початку червня селами Білобожницької громади активно курсує драматичний гурток громади, презентуючи в кожному селі благодійну виставу на підтримку ЗСУ «Дячиха» за мотивами комедії Тетяни Сулими під керівництвом режисера-постановника Дмитра СЯКАЛЮКА.

На даний момент, побачити виставу і відповідно долучитись до підтримки наших воїнів мали змогу шість сіл: Ридодуби, Білобожниця, Семаківці, Калинівщина, Звиняч, Білий Потік.

Кошти, зібрані з вистави у Ридодубах були передані на загальний рахунок Ридодубівської школи для закупівлі необхідного спорядження для військових. А кошти, зібрані з вистави у Білобожниці були додані до загальної суми, на яку було закуплено РЕБ для 80-го батальйону ТрО.

Починаючи з вистави у Семаківцях зібрані кошти передаються активному волонтеру, депутату Білобожницької сільської ради, всечесному отцю Любомиру ФІНКОВСЬКОМУ, який, додаючи донати благодійників до зібраних сум з вистав, закупляє БПЛА для наших захисників.

Станом на зараз із волонтерською допомогою отця Любомира для наших воїнів є вже чотири FPV-дрони з вистав у чотирьох селах: Семаківці, Калинівщина, Звиняч, Білий Потік. Донати благодійників на волонтерський рахунок отця Любомира допомагають закрити суму, необхідну для закупівлі дрона.

Тож принагідно залишаємо для всіх небайдужих номер волонтерської картки всечесного отця Любомира ФІНКОВСЬКОГО:

5168 7554 5615 6682

З допомогою в організаційних питаннях і підтримкою голови Білобожницької громади Віктора ШЕПЕТИ та з благословенням всечесного отця Любомира ФІНКОВСЬКОГО драматичний гурток продовжує свою благодійну акцію, курсуючи селами громади.

Працюємо задля перемоги!

Очікуйте виставу на підтримку ЗСУ у своєму селі!

Фото без опису