У БІЛОБОЖНИЦІ ОСВЯТИЛИ МЕМОРІАЛЬНІ ЗНАКИ ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ ГРОМАДИ

Дата: 07.07.2024 22:42

Сьогодні, 7 липня, у селі Білобожниця відбулось відкриття та освячення меморіальних знаків Героям російсько-української війни на Пам’ятному хресті борцям за волю та незалежність України.

Почесне право відкрити меморіальні знаки Героям Білобожницької громади було надане родичам загиблих.

Фото без опису Фото без опису

Всечесні отці провели поминальну панахиду за полеглими Героями та освятили меморіальні знаки, які закарбували імена загиблих на Пам’ятному хресті, що є символом державності та місцем ушанування тих, хто присвятив життя Україні і віддав його у бою.

Фото без опису Фото без опису

На заході були присутні військовослужбовці Чортківської військової частини під командуванням Миколи САНДУЛА та військовослужбовці 80-го батальйону 105-ї бригади ТрО під командуванням Максима ДАВИБІДИ. В знак глибокої шани, військові поклали гірлянду Слави до підніжжя меморіальних знаків загиблим Героям.

Художню частину заходу організовано працівниками культури Білобожницької громади спільно з Білобожницькою ЗОШ І-ІІІ ступенів та працівниками Білобожницького дитячого садка.

Щемливою піснею пам’ять полеглих вшановували працівники культури громади, а також народний аматорський хор «Відгомін» Білобожницького Будинку культури під керівництвом хормейстера Наталії СТАВНИЧОЇ та керівника оркестрової групи Василя МАНДЗІЯ.

Фото без опису Фото без опису

Від родин загиблих Героїв громади зі словами подяки виступив Василь ПАВЛЮК - батько полеглого Героя Андрія ПАВЛЮКА.

Також до присутніх зі словом виступили голова Білобожницької громади Віктор ШЕПЕТА та депутат Тернопільської обласної ради, меценат, директор ПАП «Дзвін» Василь ГРАДОВИЙ, чиїми зусиллями у 2020 році було відкрито даний Пам’ятний хрест.

Саме тепер, коли точиться збройна боротьба за суверенітет нашої держави і недоторканість її кордонів, коли ми ціною життів українців переосмислюємо історію наших визвольних змагань, як ніколи на часі вшанувати національних Героїв – поставити їх за приклад як тих, для кого головним моральним мірилом завжди була любов до України і свого народу.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

Більше фото на Facebook-сторінці Білобожницької громади!