ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ, ЗАГИНУВ УРОДЖЕНЕЦЬ СЕЛА ДЖУРИН ВОЛОДИМИР ГРЕЧАНИЙ

Дата: 04.07.2024 15:47

Знову страшна звістка. Знову затьмарене небо над Білобожницькою громадою. Черговий Герой поповнив лави Небесного війська.

1 липня під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії рф проти України, в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області загинув уродженець села Джурин, оператор аеромобільного взводу, солдат ГРЕЧАНИЙ Володимир Володимирович (01.02.1995 року народження).

Висловлюємо співчуття матері, сестрі, вітчиму, всім родичам і близьким Героя. Розділяємо спільно з родиною цей гіркий біль непоправної втрати.

Про дату зустрічі та чин похорону повідомимо додатково.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!