ДОПОМАГАЄМО ЗСУ ЗАЛИШАТИСЬ НА ЗВ’ЯЗКУ!

Дата: 21.03.2024 18:12

Зарядна станція – дуже необхідна річ для наших військових, яка дозволяє завжди залишатися на зв’язку, зі світлом і теплом. В умовах постійних бойових дій, в окопах, лісах та на полях немає змоги знайти розетку з електроживленням. Саме тому потужна автономна зарядна станція є незамінною, адже вона забезпечує тривалу роботу пристроїв протягом кількох днів.

Три портативні зарядні станції EcoFlow Delta, які було закуплено, після проведених тендерів, за бюджетні кошти Білобожницької громади в розмірі 107 000 гривень, передано бійцям 80-го окремого батальйону територіальної оборони, відповідно до звернення воїнів.

Також додамо, що з початку 2024-го року загальні витрати з бюджету Білобожницької громади на потреби 80-го батальйону територіальної оборони, включаючи дані зарядні станції, склали 517 000 гривень.

Продовжуємо активно допомагати нашим відважним військовим у боротьбі з російськими окупантами!

Разом переможемо!