У БІЛОБОЖНИЦЬКІЙ ШКОЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ВИДАТНИМИ ПОЕТАМИ ТА ПИСЬМЕННИКАМИ, СЕРЕД ЯКИХ ВИХІДЦІ ІЗ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 11.03.2024 15:23

12 березня, об 11:00 год. в актовій залі Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться творча літературна зустріч із лауреатом Шевченківської премії, поетом, художником Анатолієм КИЧИНСЬКИМ. Серед запрошених гостей також поетеса Ганна КОСТІВ-ГУСКА та поети, письменники, вихідці із Білобожницької громади: голова спілки письменників Івано-Франківської області Євген БАРАН, головний редактор журналу «Золота Пектораль» Володимир ПОГОРЕЦЬКИЙ, доктор богослов’я, отець Василь ПОГОРЕЦЬКИЙ.

Зустріч проводиться за сприяння комунальної установи «Центр розвитку» Білобожницької сільської ради та педагогічного колективу Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Запрошуємо всіх бажаючих! У Вас буде можливість наживо поспілкуватися із творчими особистостями та придбати книги із автографами видатних авторів!