БЮДЖЕТНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЗСУ ВІД БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗБІЛЬШИЛАСЬ ДО 2 МЛН ГРИВЕНЬ НА 2024 РІК

Дата: 29.02.2024 11:17

Детально розглядаючи функціонування бюджету Білобожницької громади, варто звернути увагу і на таку надважливу ланку, як фінансування наших військових - тих, завдяки кому ми сьогодні маємо можливість плідно працювати на рідній землі під державними знаменами.

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2023 року у бюджет Білобожницької громади вже не поступає жодної копійки від військового ПДФО. Проте ми як допомагали, так і продовжуємо надалі допомагати ЗСУ коштами з бюджету власних надходжень.

Так наприкінці 2023 року, формуючи бюджет громади на 2024 рік, було закладено 1 млн. 000 000 гривень для матеріальної підтримки наших військовослужбовців. Сертифікат на можливість розпоряджатись даною сумою за власними потребами було передано 80-му окремому батальйону територіальної оборони Тернопільської області.

На засіданні сесії Білобожницької сільської ради в лютому місяці було виділено ще 1 млн. 000 000 гривень для забезпечення різноманітних потреб наших воїнів з інших підрозділів. З даної суми:

- 700 000 гривень надаватимуться за зверненнями наших військових на закупівлю необхідних предметів та матеріалів;

- 200 000 гривень передбачено як трансферт військовій частині №1;

- 100 000 гривень передбачено як трансферт державному бюджету на будівництво фортифікаційних споруд для оборони української землі від російських окупаційних сил.

Офіційно кошти можуть направлятися лише через військові частини за умови наявності підтверджуючого звернення командира.

Підтримка Збройних Сил України залишається надзвичайно важливою ланкою в нашій діяльності. Максимальне забезпечення військових усім необхідним є нашим обов’язком, адже ворог не припиняє зухвалих спроб знищити наш народ, а це означає, що дати йому гідну відсіч ми можемо лише об’єднавши всі свої зусилля.