10 РОКІВ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ

Дата: 24.02.2024 09:03

10 років тому, 20 лютого 2014 року, росія розв’язала війну проти України. Ворог окупував Крим і Севастополь, окремі райони Донеччини та Луганщини. З різною інтенсивністю бойових дій основні події сучасної російсько-української війни точилися на сході нашої країни.

Широкомасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію України. В одну мить реальність багатьох безповоротно трансформувалась, жахливо викривляючи простір масштабними обстрілами, сиренами й агресивною риторикою.

У спротиві агресору український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Це боротьба не лише за українську демократію та територіальну цілісність, а й за демократичні цінності загалом. Україна, мужньо стримуючи грізну російську навалу, бореться не тільки за свою свободу, а й за свободу всієї Європи.

За нами підтримка всього цивілізованого світу, а тому ми мусимо вистояти. Всупереч російській пропаганді і відчайдушним спробам посіяти розбрат в нашій державі, ми мусимо зберегти в собі ту іскру єдності і братерства, яка допомогла нам вистояти та відкинути ворога у перші дні повномасштабного вторгнення.

Сьогодні згадаймо в молитві кожного, хто героїчно поклав своє життя у цій великій війні. Також молимося за найшвидше повернення додому всіх, хто зараз стримує російську орду, а також всіх полонених, ув’язнених московським режимом та безвісти зниклих.

Дякуємо нашим воїнам за незламний захист і продовжуємо докладати всі зусилля для наближення нашої перемоги!

Разом переможемо!

З повагою – сільський голова Віктор ШЕПЕТА