У БІЛОБОЖНИЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 16:57

Сьогодні, 20 лютого, у селі Білобожниця, біля пам’ятної стели Героям Небесної Сотні вшановували пам’ять загиблих під час Революції Гідності 2013-2014 років, а також всіх, хто віддав життя за волю та незалежність України.

Даний захід включав спільне виконання державного гімну України, а також вокальні та декламаторські номери, підготовлені працівниками культури Білобожницької громади спільно з учнями та ученицями Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Всечесними отцями Михайлом КРАВЧУКОМ (ПЦУ), Любомиром ФІНКОВСЬКИМ (ПЦУ), Андрієм МЕЛЬНИКОМ (УГКЦ) та Мар’яном ПОПЕЛЯРОМ (РКЦвУ) було відправлено поминальну панахиду за Героями Небесної Сотні та всіма тими, хто поліг у боротьбі за вільну Україну.

Секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА звернулася до присутніх, пригадуючи трагічні сторінки нашої історії та великий подвиг наших Героїв, який навіки слугуватиме для нас усіх взірцем нескореності, відданості та патріотизму.

Ми повинні завжди пам’ятати наших Героїв, які своїм прикладом показали, що лише непохитною вірою та наполегливою боротьбою здобувається істинне право на краще життя!

ВІЧНА СЛАВА!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!