20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 08:25

Цьогоріч, 20 лютого, в Україні вдесяте вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.

Саме у цей день 2014 року у Києві загинула найбільша кількість мітингувальників Євромайдану – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими мирними протестувальниками і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року за демократичні цінності та європейську інтеграцію України, назвали Героями Небесної Сотні.

107 загиблих учасників Революції Гідності стали першими ластівками сучасної української боротьби проти загарбницького московського режиму, який у ті страшні роки прагнув позбавити Україну волі, діючи через тодішню українську владу. На жовто-блакитних та червоно-чорних крилах, Сотня Героїв відлетіла у Небеса, створивши над Україною непробивний духовний купол, який об’єднав нас усіх навколо української національної ідеї.

Запрошуємо всіх бажаючих сьогодні, 20 лютого, долучитись до спільної молитви за загиблими Героями, відвідавши поминальну панахиду, яка відбудеться о 13:00 біля пам’ятної стели Героям Небесної Сотні у с. Білобожниця.

Небесній Сотні вдячні за Свободу!

З повагою - сільський голова Віктор ШЕПЕТА.