У СЕЛІ БАЗАР БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА КОЛЯДУВАЛА ТА ЯРМАРКУВАЛА ДЛЯ ЗСУ

Дата: 29.01.2024 17:01

28 січня у селі Базар, за участю сіл Білобожницької громади, відбувся різдвяний благодійний захід на підтримку ЗСУ.

Святковий захід розпочався урочистою ходою, під час якої учасники з колядою завітали до церкви Покрови Пресвятої Богородиці (УГКЦ).

Після цього у приміщенні Базарського СБК відбувся різдвяний концерт, програму якого склали:

- вокальні та декламаторські номери, підготовлені працівниками культури громади;

- виступ народного аматорського хору «Відгомін» Білобожницького Будинку культури під керівництвом хормейстера Василя ГРАДОВОГО та керівника оркестрової групи Василя МАНДЗІЯ;

- вокальний номер у виконанні дуету всечесних отців Любомира ФІНКОВСЬКОГО та Мирослава ТКАЧУКА;

- виступ аматорського хору «Калина» Базарського СБК під керівництвом Івана ЛЕМІШКИ;

- молодіжний різдвяний вертеп Ридодубівського СБК;

- благодійна ярмарка з теплими напоями та стравами, представленими старостинськими округами громади (села: Базар, Джурин, Джуринська Слобідка, Полівці, Палашівка).

Різдвяний концерт розпочався з благословення пароха села Базар - всечесного отця Ігоря РАКОЧОГО.

З вітальним словом до присутніх виступила секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА, яка щиро побажала усім на весь рік злагоди, добра, благополуччя, найшвидшої перемоги над ворогом і настання миру в нашій Україні.

За підсумками благодійних колядувань Базарського хору «Калина», які тривали від початку різдвяного циклу, а також включаючи даний різдвяний захід, спільними зусиллями вдалося зібрати суму в розмірі 41 000 гривень, які буде направлено на потреби військовослужбовців із села Базар.

Дякуємо кожному, хто долучився до проведення даного заходу та вніс свій вклад у матеріальну підтримку наших військових!

Молимося Господу за наших відважних воїнів, за найшвидшу перемогу України і за наступний різдвяний цикл у мирній та процвітаючій державі!