З НОВИМ 2024 РОКОМ!

Дата: 01.01.2024 00:04

Вже відходить у минуле 2023 рік, який, як і попередній, залишиться для України роком спротиву, стійкості та незламності.

Рік наполегливої праці, спрямованої на максимальну всебічну підтримку тих, завдяки кому ми зараз маємо можливість жити й працювати, впевнено стоячи на рідній землі під українськими державними знаменами.

Саме нашим Героям, які і в новорічну ніч невтомно боронять наш спокій, ми даруємо найглибшу шану, низький уклін та безмежну вдячність. Всіма силами продовжуємо підтримувати наших Героїв у цій великій боротьбі та чекаємо їхнього якнайшвидшого повернення живими і здоровими до рідних домівок.

В молитві, схиливши голову, згадуємо тих Героїв, які жертовно поклали своє життя у незламний фундамент вільної та сильної України. Пам’ятаємо про їхній великий подвиг!

Щиро вітаємо всіх жителів Білобожницької громади із Новим 2024 роком! Дякуємо кожному, хто цього року плідно працював задля допомоги ЗСУ та пришвидшення перемоги! Божого благословення, злагоди, добробуту та благополуччя Вашим домівкам на весь рік!

Продовжуємо активно допомагати нашим Збройним Силам, не полишаючи тверду і непохитну віру в найшвидшу перемогу та настання миру в рідній Україні!

З повагою – сільський голова Віктор ШЕПЕТА