У БІЛОБОЖНИЦІ МІЖНАРОДНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ З МІГРАЦІЇ ПРЕДСТАВЛЕНО ПРОЄКТ ЩОДО ПРОТИДІЇ РІЗНИМ ВИДАМ НАСИЛЬСТВА

Дата: 28.12.2023 10:17

27 грудня, у приміщенні Білобожницької сільської ради представниками Міжнародної організації з міграції було представлено проєкт «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства у Тернопільській області».

Проєкт передбачає надання правозахисних та юридичних консультацій, а також надання психологічної допомоги, в тому числі, постраждалим від торгівлі людьми, експлуатації, чи гендерно-зумовленого насильства.

Дані проблеми є вкрай актуальними в теперішній важкий для усієї країни час, а тому надзвичайно важливим є проведення та висвітлення діяльності щодо протидії різним видам експлуатації чи насильства.

Дякуємо за змістовну інформативну зустріч!