ДІТИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПОБУВАЛИ НА РІЗДВЯНОМУ ЗАХОДІ У ТЕРНОПОЛІ

Дата: 15.12.2023 11:30

Фото без опису Фото без опису

14 грудня 2023 року в Тернопільському обласному академічному театрі ім. Т. Шевченка, м. Тернопіль відбувся святковий захід з нагоди Дня святого Миколая та Різдва Христового для дітей області, батьки яких загинули внаслідок агресії рф проти України.

Даний захід також відвідали п’ятеро дітей загиблих Героїв нашої громади разом зі своїми матерями та начальником служби у справах дітей Білобожницької сільської ради Ольгою КРИНИЦЬКОЮ.

Допомогу з транспортним перевезенням наших дітей люб’язно надав депутат Білобожницької сільської ради Ігор БОБКО.

Під час заходу для дітей проводились: майстер-класи з прикрашання смаколиків; розважальні заходи за участю найкращих аніматорів області; перегляд святкової різдвяної казки «Попелюшка» та вручення подарунків від начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира ТРУША.

Фото без опису Фото без опису