ДЕНЬ ЗСУ ТА СВЯТИЙ МИКОЛАЙ В ОНОВЛЕНОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА БІЛОБОЖНИЦЯ

Дата: 07.12.2023 18:08

6 грудня в приміщенні оновленого Будинку культури села Білобожниця відбувся концерт "За Україну, за її волю", присвячений Дню Збройних Сил України та Дню святого Миколая.

Фото без опису Фото без опису

Концертна програма включала в себе:

- Виступ народних аматорських хорів "Галичина" медичних працівників Чортківської центральної міської лікарні під керівництвом хормейстера Івана КІКИСА та "Відгомін" Білобожницького Будинку культури під керівництвом хормейстера Василя ГРАДОВОГО та керівника оркестрової групи Василя МАНДЗІЯ;

Фото без опису Фото без опису

- Виступи народного жіночого вокального ансамблю "Пісенне джерело" та чоловічого вокального ансамблю "Співзвуччя" Трибухівського Будинку культури;

Фото без опису Фото без опису

- Театральні та вокальні номери Білобожницького Будинку культури та працівників культури Білобожницької громади;

Фото без опису Фото без опису

- Вокальні, інструментальні та хореографічні номери Джуринської мистецької школи;

Фото без опису Фото без опису

- Хореографічний номер Буданівського Будинку культури.

На початку заходу всечесні отці Михайлом КРАВЧУК (ПЦУ), Любомир ФІНКОВСЬКИЙ (ПЦУ) та Павло ВАНДЯК (УГКЦ) провели освячення Будинку культури та благословили даний захід.

Фото без опису Фото без опису

З вітальним словом до присутніх виступили депутати Тернопільської обласної ради Василь ГРАДОВИЙ та Олег ВОЙЦИШИН, голова Чортківської районної ради Марія ЧУПРІЙ, начальниця гуманітарного відділу Чортківської районної військової адміністрації Галина ЧАЙКІВСЬКА, командир 80-го окремого батальйону 105-ї окремої бригади ТрО Максим ДАВИБІДА та голова Білобожницької громади Віктор ШЕПЕТА.

Головою громади особисто командиру було вручено сертифікат на 1 000 000 гривень у 2024 році для 80-го батальйону ТрО, а також подяку від Білобожницької громади.

Галиною ЧАЙКІВСЬКОЮ та Марією ЧУПРІЙ було вручено спільні відзнаки Чортківської РВА та Чортківської районної ради Віктору ШЕПЕТІ, Василю Гнатовичу ГРАДОВОМУ, Василю Степановичу ГРАДОВОМУ, Олегу ВОЙЦИШИНУ та Марії ГОРБАЛЬ.

Фото без опису Фото без опису

Окремо висловлюємо подяку Василю Степановичу Градовому за надану спонсорську допомогу у вигляді відеопроєктора, завдяки якому проведені заходи відтепер набудуть додаткового ефекту візуалізації!

Наприкінці заходу на сцені з'явився святий Миколай, який з допомогою ангеликів-помічників роздав усім присутнім дітям подарунки та виголосив вітальні слова, які наповнили всіх щирою вірою в наші Збройні Сили, в найшвидшу перемогу та настання миру, спокою й злагоди в Україні!