Ребілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування розпочав функціонувати на території благодійного центру "Місто Добра"

Дата: 23.11.2023 12:30

Благодійний фонд "Місто Добра" (м. Чернівці, вул. Річна 10, тел. 0 800 503 231) хоче повідомити, що 20 листопада 2023 року на території центру "Місто Добра" розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаються безкоштовно.

Послугами реабілітаційного центру можуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників), або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування, і яких виховує один з батьків (опікунів/піклувальників).

За необхідності Місто Добра забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб, та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. Існує можливість прийняття в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Також Місто Добра готове надати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам таких дітей.