ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ БІЛОБОЖНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 20.11.2023 12:58

17 листопада на базі Білобожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів та учениць 9-11 класів усіх освітніх закладів Білобожницької громади з представниками відділу рекрутерингу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які розповіли про свою роботу та особливості служби військових.

Оскільки період воєнного стану може тривати невизначений час, профорієнтаційні заходи повинні бути гнучкими та адаптованими до змінних умов. Отож, під час зустрічі були обговорені такі питання, як умови зарахування до навчального закладу та перспективи професійного росту, адже військові професії в умовах сьогодення є найзатребуванішими. Так, сучасний військовослужбовець повинен володіти певним багажем спеціальних знань, бути практичним, рішучим, ініціативним, готовим до ризику, наполегливим, відповідальним, переконливим, мати активну життєву позицію та бути патріотом своєї Батьківщини.

Також учні мали змогу детально розглянути деякі види мінно-вибухових пристроїв, ознайомилися із специфікою використання РПГ та на практиці застосували навички неповного розбирання та збирання автомата. Інструктори з бойовим досвідом провели майстер-клас із тактичної медицини.

Фото без опису Фото без опису

Дякуємо за змістовно проведену зустріч! Впевнені, що здобуті знання і навички сприятимуть кращій обізнаності у військовій сфері, а відтак збільшать наші шанси на перемогу!

Фото без опису Фото без опису