ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Дата: 08.09.2023 08:30

Сьогодні, 8 вересня, відзначаємо одне з дванадцяти найбільших християнських свят - Різдво Пресвятої Богородиці.

Дане свято відзначається на честь дня народження Богородиці Діви Марії, великої праведниці, покровительки воїнства і заступниці людей, яка породила Господа Ісуса Христа, чим зробила перший крок до вічного спасіння усіх людей.

Щирі вітання у цей день, насамперед, для наших воїнів, які віддано боронять рідну Батьківщину! Нехай Пресвята Богородиця огорне Вас Своїм Покровом, захистить від злих ворожих куль, наповнить наснагою, стійкістю та незламністю!

Також вітаємо всіх жителів Білобожницької громади, які сьогодні відзначають це велике свято! Хай Божа Мати захищає й оберігає Вас від скорбот, хвороб та зла і наповнює серця духовністю, любов'ю та вірою у найшвидшу перемогу над окупантом!

З повагою, сільський голова Віктор ШЕПЕТА.