ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ російської федерації ПРОТИ УКРАЇНИ

Дата: 04.06.2023 10:16

Із початку повномасштабної війни, внаслідок збройної агресії росії, в Україні загинуло 485 дітей, 1005 було поранено, 389 вважаються зниклими, а 19 505 зазнали насильницької депортації. Та, насправді, українські діти потерпають від рук рашистів, починаючи ще з 2014 року.

Жахливі факти вбивств, поранень, та інших видів насильства над українськими дітьми, їх депортації та примусові переміщення є свідченням злочинів проти людяності, а також свідченням геноциду українського народу через дітей.

Попри агресію російської федерації, Україна робить все можливе для того, щоб зберегти дітей та захистити їхні права.

Діти - це майбутнє нації, і державою робиться все для того, щоб забезпечити психологічну, медичну, та соціальну підтримку дітей, а також отримання ними освіти.

Згадаймо в молитві сьогодні кожну безжально зруйновану маленьку дитячу долю.

Віримо у те, що небо над Україною якнайшвидше набуде переможних та мирних тонів, а кривавий агресор понесе заслужену кару за нелюдські злочини!