У БІЛОБОЖНИЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Дата: 23.05.2023 16:55

Сьогодні, 23 травня 2023 року, у День Героїв, у с. Білобожниця, біля пам'ятника борцям за волю і незалежність України, відбувся пам'ятний захід, присвячений вшануванню пам'яті Героїв села Білобожниця.

Фото без опису Фото без опису

Працівники культури Білобожницької громади розпочали захід щемливою художньою програмою, спрямованою на прославлення величі духу наших нескорених Героїв.

Фото без опису Фото без опису

Секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА виступила до присутніх, висловлюючи щирі співчуття родичам полеглих та особисто вручила їм нагрудні знаки-хрести "Честь і Слава", якими нагороджені посмертно відважні Герої, що віддали власне життя за Україну: Андрій ПАВЛЮК, Руслан ХОЛОДНЮК, та Олег БАРНА.

Після нагородження всечесні отці Михайло КРАВЧУК (ПЦУ), Любомир ФІНКОВСЬКИЙ (ПЦУ), Андрій МЕЛЬНИК (УГКЦ), та Мар'ян ПОПЕЛЯР (РКЦвУ) відправили поминальну панахиду біля пам'ятника, а також на могилах полеглих Героїв.

По закінченні заходу, усі присутні, серед яких працівники Білобожницької сільської ради, а також учні та учениці Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів в глибокій шані піднесли до пам'ятника квіти та лампадки.

Пам'ять про великий подвиг наших мужніх Героїв повинна назавжди залишитись у поколіннях, і вічно горіти яскравим та незгасним полум'ям патріотизму в наших серцях!

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!