ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Дата: 23.05.2023 08:38

23 травня в Україні відзначають День Героїв - щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які століттями боролися та продовжують боротися за свободу рідної землі.

Українські Герої - титани духу, в чиїх жилах тече козацька воля і нескореність. Воїни сучасної визвольної російсько-української війни - це достойні нащадки наших Героїв усіх часів: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків УНР, УГА, ОУН, УПА, та всіх незламних борців.

Вічна честь і слава нашим незламним Героям, які жертвують найціннішим - власним життям - заради високих ідеалів збереження національної ідентичності. Згадаймо ж сьогодні в молитві всіх, хто віддав життя в боротьбі за Україну.

Запрошуємо жителів громади сьогодні, 23 травня, відвідати поминальну панахиду за полеглими Героями нашої громади, яка відбудеться о 12:00 у с. Білобожниця біля пам'ятника борцям за волю і незалежність України.