ДЕНЬ МАТЕРІ У ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНОМУ КЛУБІ СЕЛА БІЛИЙ ПОТІК

Дата: 15.05.2023 13:05

14 травня 2023 року, у с. Білий Потік відбулась подія, яка знаменує собою відкриття повністю оновленого сільського клубу – благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Тобі, Рідненька, вклоняюся до ніг!», присвячений Дню Матері.

Концертна програма включала в себе:

- виступ народного аматорського хору «ВІДГОМІН» Білобожницького Будинку культури під керівництвом хормейстера Василя ГРАДОВОГО, керівника оркестрової групи Василя МАНДЗІЯ, та керівниці вокальних ансамблів Наталії МАЙХРУК;

Фото без опису Фото без опису

- хореографічні номери від Будинку культури с. Ридодуби під керівництвом Тетяни ГНАТЮК;

Фото без опису Фото без опису

- дитячі вокальні номери від клубу с. Білий Потік під керівництвом Світлани ЧОМКО.

Фото без опису Фото без опису

Всечесні отці Мирослав ТКАЧУК (ПЦУ) та Віктор БУЙНА (РКЦвУ) провели освячення сільського клубу та поблагословили даний благодійний концерт.

Фото без опису Фото без опису

Голова Білобожницької громади Віктор ШЕПЕТА разом з директором ПАП «Дзвін» Василем Степановичем ГРАДОВИМ виступили до всіх присутніх висловлюючи щирі вітання з нагоди Дня Матері, а також в шані прихилили коліна перед матір’ю загиблого Героя Василя КАПУСТИНЬКОГО. Після цього голова громади разом з директором ПАП «Дзвін» особисто привітали квітами й цукерками матерів та дружин військовослужбовців села Білий Потік, та усіх присутніх у залі жінок. Також матері та дружини військових отримали грошові премії від ПАП "Дзвін".

Фото без опису Фото без опису

Також на заході були присутні секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА, представники керівництва ПАП «Дзвін» Олександр та Тетяна ДУДАР, депутат Білобожницької сільської ради Ігор БІЛАС, та староста Ридодубівського округу Ярослав ОГАЛЬ.

Фото без опису Фото без опису

По закінченні концерту директором ПАП «Дзвін» Василем ГРАДОВИМ було подаровано завідуючій клубом с. Білий Потік Світлані ЧОМКО ноутбук для активної та продуктивної роботи надалі та вручено грошову премію від підприємства.

Фото без опису Фото без опису

Спільними зусиллями вдалося зібрати 11 000 тисяч гривень, які передано для закупівлі необхідного спорядження для військових села Білий Потік.

Висловлюємо велику подяку директору ПАП «Дзвін» Василю ГРАДОВОМУ та усьому керівництву підприємства за безцінну допомогу в оновленні сільського клубу! Частка ж Білобожницької громади в проведенні оновлення склала понад 150 000 тисяч гривень. Завдяки об'єднаним зусиллям і стала можливою організація даного благодійного концерту, а також майбутніх мистецьких заходів у Білому Потоці!

Низький уклін усім матерям, які своєю любов'ю виростили достойне покоління мужніх Героїв - захисників України! Дякуємо Вам за ласку, опіку, турботу, і за те, що вчите нас жити в любові та правді!

Також дякуємо кожному, хто вніс свій вклад у допомогу нашим воїнам та посприяв пришвидшенню остаточного очищення України від окупантів!

Разом переможемо!