У РИДОДУБАХ ВІДБУВСЯ КІНОПОКАЗ ФІЛЬМУ ПРО ЛЕГЕНДАРНУ ЗВ’ЯЗКОВУ УПА

Дата: 21.03.2023 17:18

Сьогодні, 21 березня, у приміщенні Будинку культури с. Ридодуби відбувся кінопоказ документально-ігрового фільму за участю загиблого Героя Василя КАПУСТИНСЬКОГО «МАРІЯ. Жива УПА» про життя і боротьбу легендарної зв’язкової УПА Марії ШТЕПИ.

Презентувати фільм прибули команда творців у складі режисерки Марії ЯРЕМЧУК та співпродюсера Володимира ХАНАСА.

Безпосередньо перед демонстрацією фільму відбулась панахида, відправлена всечесним о. Мирославом ТКАЧУКОМ, на могилі Воїна Василя КАПУСТИНСЬКОГО.

Вшанувати пам’ять захисника прибули сільський голова Віктор ШЕПЕТА, секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА, директор КУ «Центр розвитку» Василь ГРАДОВИЙ, о. Михайло КРАВЧУК, староста Ридодубівського округу Ярослав ОГАЛЬ, директорка Ридодубівської школи Ганна ПІДПЕРИГОРА, директорка ПП «АГРО-СПЕКТР» Марія ГОРБАЛЬ, Тетяна Василівна ДУДАР (ПАП "ДЗВІН"), а також батьки і рідні полеглого Героя, багато односельчан та інших людей, які знали й любили Василя.

Особисто сільським головою від імені Білобожницької громади було вручено батькам Героя хрест-медаль «ЧЕСТЬ І СЛАВА» в знак глибокої пошани за надлюдський подвиг такого молодого, проте надзвичайно зрілого і мужнього Захисника України.

У цей день вшановувалась пам’ять наших героїчних земляків, які, попри те, що походили з різних епох, боролися з одним і тим самим ворогом. Вони присвятили своє життя боротьбі проти деспотичного московського режиму, що цілу історію свого існування займався поневоленням мирних народів. Ці Герої своїми подвигами назавжди вписали свої імена в історію українського визвольного спротиву, і пам’ять про них буде вічно жити у наших серцях!

СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!