ВІТАЄМО ДОВГОЖИТЕЛЬКУ НАШОЇ ГРОМАДИ ЗІ ЗНАЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 11.03.2023 17:08

Сьогодні, 11 березня, свій 100-річний ювілей зустрічає жителька с. Звиняч ГОРДОВСЬКА Марія Василівна.

Щоб особисто привітати довгожительку, до неї з гостинцями завітали сільський голова Віктор ШЕПЕТА, секретар Білобожницької сільської ради Надія ЗАДОРОЖНА, а також староста Звиняцького округу Надія БЕЗУШКО.

Не дивлячись на трьохзначне число прожитих років, Марія Василівна і досі дивує внутрішнім піднесенням та чудовою пам'яттю, завдяки якій може потішити блискучим знанням віршів та пісень.

Білобожницька громада висловлює найщиріші слова вітання для нашої довгожительки! Від усього серця бажаємо Божої опіки, благополуччя, злагоди, добробуту, родинного тепла і поваги, а також надалі залишатись в міцному духовному та фізичному стані і дочекатись святкування перемоги й миру!

Щоб Ваша неабияка життєва мудрість і досвід збагачували всіх оточуючих та наповнювали жагою й любов'ю до життя майбутні покоління!