ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

Дата: 06.03.2023 10:39

З метою створення рівних умов для забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти у закладах дошкільної освіти (ЗДО) Білобожницької громади відновлено електронний запис дітей.

Реєстрація дитини у ЗДО здійснюється виключно батьками!!!

Для подання електронної заявки на реєстрацію дитини для зарахування в заклад дошкільної освіти вам необхідно:

✔️Зареєструватися на порталі ІСУО https://reg.isuo.org/preschools

(Електронна реєстраціїя в заклади дошкільної освіти)

✔️Ознайомитися з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків (Підтримка).

✔️Заповнити електронну форму у розділі "Мої заявки":

️Завантажте електронну копію свідоцтва про народження та документ, який підтверджує пільги для влаштування в заклад дошкільної освіти

✔️Впродовж 10 днів після самостійного внесення відомостей про дитину надайте оригінали вказаних у заявці документів директору закладу.

Прийом дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади та запис до відповідної вікової групи здійснюється у порядку черговості електронного запису та відповідно до Положення про заклад​ ​дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року №86.

Зарахування дитини до ЗДО здійснюється виключно директором закладу, при наявності вільних місць. Формування груп у ЗДО здійснюється з переліку дітей, внесених до електронної черги!!!