БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА ЗАВІТАЛА У ТРИБУХІВСЬКУ ГРОМАДУ З БЛАГОДІЙНИМ КОНЦЕРТОМ

Дата: 21.02.2023 19:27

У неділю, 19 лютого, народний аматорський хоровий колектив «ВІДГОМІН» Білобожницького Будинку культури, під керівництвом хормейстера Василя ГРАДОВОГО, керівника оркестрової групи Василя МАНДЗІЯ та керівниці вокальних ансамблів Наталії МАЙХРУК, провів благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «ЗІГРІЙ СВОЇМ СЕРЦЕМ СОЛДАТА!» у вщент переповненому залі Будинку культури с. Трибухівці.

Фото без опису Фото без опису

Концертну програму склали твори патріотичного та духовного змісту, які створили національно піднесену атмосферу та збудили піднесення бойового духу та відчуття любові до рідної землі.

Фото без опису Фото без опису

Після заходу Трибухівським сільським головою Олегом КОВДРИНОМ особисто хормейстеру Василю ГРАДОВОМУ було вручено подяку від Трибухівської сільської ради за проведення благодійного концерту на підтримку Збройних Сил України у Трибухівській громаді.

Фото без опису Фото без опису

Спільними зусиллями було зібрано суму у розмірі 41 192 тисячі гривень, які були передані керівництву Трибухівської громади та будуть перераховані на потреби військовослужбовців з даної громади.

Висловлюємо подяку Трибухівському сільському голові Олегу КОВДРИНУ, директорці Трибухівського Будинку культури Марії КАЧУР та начальниці відділу освіти, молоді та спорту Трибухівської сільської ради Ірині ПОШЕЛЮЖНІЙ за прекрасну організацію цього благодійного заходу.

Фото без опису Фото без опису

Щиро дякуємо всім учасникам народного аматорського хорового колективу «ВІДГОМІН» та колективу Джуринської мистецької школи за гучну українську пісню, яка має потужний ефект на формування національної самосвідомості та матеріально допомагає нашим військовим здобувати перемогу.

Фото без опису Фото без опису

Також дякуємо усім присутнім за яскраво виявлену небайдужість, гостинність та теплоту прихильного прийому. Надзвичайно приємно спостерігати таку громадську активність та любов до рідної культури!

У цей нелегкий час саме співпраця між громадами може гарантувати плідні позитивні наслідки у розвитку нашого рідного краю і пришвидшенні перемоги над ворогом!

СЛАВА УКРАЇНІ!