ХОР БІЛОБОЖНИЦЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ЗАЛУНАВ У ТЕРНОПОЛІ

Дата: 18.01.2023 10:30

У неділю, 15 січня, у місті Тернопіль на площі перед драматичним театром ім. Т. Г. Шевченка відбулось обласне свято зимового календарно-обрядового фольклору "Нова радість стала".

Народний аматорський хор "Відгомін" Білобожницького Будинку культури під керівництвом Василя ГРАДОВОГО мав честь виступити перед тернополянами презентуючи репертуар із різдвяних коляд у супроводі оркестру з керівником Василем МАНДЗІЄМ.

Фото без опису   Фото без опису

Також на даному заході директоркою департаменту культури та туризму Тернопільської обласної військової адміністрації Світланою БАЙТАЛЮК особисто хормейстеру Василю ГРАДОВОМУ було вручено посвідчення, підтверджуюче почесне народне "народний" хоровому колективу.

Фото без опису   Фото без опису

Після виступу хор завітав до церкви святого апостола Петра, де перед найбільшою в Україні шопкою виконав коляди, які подарували теплі незабутні враження прихожанам перед службою Божою.

Фото без опису   Фото без опису

Щиро дякуємо Тернопільському обласному методичному центру народної творчості за організацію даного свята та запрошення нашого хору!

Також велика подяка кожному учаснику хорового колективу за відтворення, збереження, розвиток популяризації християнських народних традицій, та поширення нашої культури по усіх теренах України!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!