ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ ПРОЄКТІВ "КОД НАЦІЇ. УКРАЇНСЬКА СНІЖНИЦЯ"

Дата: 17.01.2023 16:39

Шановна спільното! У рамках Національного Фестивалю"Код Нації" взимку 2022-2023 років оголошено Всеукраїнський конкурс творчих проєктів "Код Нації. Українська Сніжниця".

Авторами та Національними організаторами фестивалю є молодіжна громадська організація "Молоде Покоління" та благодійний фонд "Відсоток Небайдужих".

У рамках конкурсу для Вас - 16 номінацій, зимово-новорічна тематика, крутезні призи, 95 членів журі та крутезні партнери, а для ЗСУ - абсолютно УВЕСЬ ПРИБУТОК, що за допомогою БФ "Відсоток Небайдужих" перетвориться у найважливіші для наших Захисників речі.

Прийом заявок вже розпочався і триватиме до 31 січня 2023 року!

Ваша участь у Конкурсі - неймовірно вагомий крок до нашої перемоги, оскільки кожен творчий проєкт розвиває нашу культуру, підтримує бойовий дух української нації та допомагає творити благо для наших військових!

Запрошуємо до участі!

Вся детальна інформація для заявників, партнерів та всіх охочих на сайті події - https://www.contest.kod-natsii.com/?fbclid=IwAR0hvU0WApdutbrhMsB8IuaYWkV7KP487gP07e_tuvSuBI2i8NC9jIiMXBk