ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

Дата: 16.01.2023 17:20

Сьогодні, 16 січня, в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту.

Кровопролитні бої за аеропорт тривали 242 дні у період з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. Весь цей час українські кіборги, серед яких були як військові так і волонтери та медики, відбивали грізну навалу проросійських сепаратистів та чеченських бойовиків.

Кіборги ще тоді показали московському режиму, що Україна не є легкою здобиччю, а може гідно давати відсіч навіть чисельно переважаючому ворогу і перебуваючи в надскладних умовах.

Згадаймо сьогодні у молитві незламних захисників, чий дух і по нині вселяє страх і відчай у ворогів, а наш народ сповнює волелюбством, відданістю та штовхає на надлюдські подвиги і звитяги у нерівній боротьбі!

Вічна і світла пам'ять, кіборги! Ми обов'язково вистоїмо і виборемо свою свободу!

З повагою сільський голова Віктор ШЕПЕТА.